Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Przyjmowania opłat składek członkowskich na 2020 w siedzibie koła

UWAGA WĘDKARZE!!!!!!

Nawiązując do rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 16 kwietnia 2020 r. zmieniające rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 10 kwietnia 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz. U. poz. 658 i 673) w § 16 w ust. 1 pkt 1 nie przedłużono terminu  zakazu przemieszczania się osób przebywających na terenie Polski obowiązującego do 19 kwietnia 2020 r., tym samym wędkarze będą mieli możliwość uprawiania amatorskiego połowu ryb na wszystkich wodach udostępnionych do wędkowania przez uprawnionego do rybactwa.

W związku z powyższym, że nie przedłużono zakazu swobodnego przemieszczania się osób przebywających na terenie kraju odwołuje się częściowe zawieszenie przyjmowania składek członkowskich w siedzibach kół.

Zarząd Koła PZW nr 37 w Mysłowicach informuje członków naszego koła którzy nie opłacili jeszcze składek członkowskich na 2020 rok  że pobieranie opłat w siedzibie koła odbywać się będzie obecnie w pierwszą NIEDZIELĘ miesiąca  od godz. 17:00 do godz.18:00.

 

 Jednocześnie przypominamy że każdy z przybyłych członków koła musi być wyposażony w maseczkę zakrywającą usta i nos oraz w rękawiczki. Równocześnie każdy z przebywających na terenie Rybaczówki musi zachować bezpieczną odległość( min.2m) jeden od drugiego. Nie dostosowanie się do tych zasad będzie skutkowało nie dopuszczenie do dokonania opłat    

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Ilość odwiedzin