Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Komunikaty

Podsumowanie Sezonu Wędkarskiego 2009 i wyniki klasyfikacji" Wędkarz Sezonu 2009"

Komunikaty | 2009-10-31 | Publikujący: Koło PZW nr 37 Mysłowice

Za oknem jesień w pełni zima zbliża się wielkimi krokami. Nadszedł czas na podsumowanie Sezonu Wędkarskiego 2009 w kole nr 37 Mysłowice. Na początku roku zarząd koła ustalił kalendarz imprez sportowych jakie odbędą się w kole i mimo krytyki jak i przychylności wielu ludzi wszystkie te imprezy mogły się odbyć uważam Sezon 2009 za udany. Drużyna naszego koła awansowała z II ligi do I ligi Okręgu Katowice w innych zawodach wędkarskich drużyny naszego koła odnosiły sukcesy jak i porażki bo w wędkarstwie tak już jest ,że raz się wygrywa a raz się przegrywa. W kole naszym prowadzona jest klasyfikacja „ Wędkarza Sezonu" w kategorii Senior, Kadet i Junior do której zaliczane są najlepsze wyniki z trzech zawodów wędkarskich a są to zawody: PODLODOWE (warunek ,że jest odpowiednio gruby lód na zbiorniku) OTWARCIE SEZONU, MISTRZ KOŁA, ŚWIĘTOJAŃSKIE DNI MYSŁOWIC, ZAKOŃCZENIE SEZONU. Zarząd koła zorganizował w minionym sezonie zawody wędkarsko-sportowe dla dzieci i młodzieży z naszego koła jak i z Mysłowickich Szkół w dyscyplinie spławikowej, rzutowej, spinningowej .
Łącznie w zawodach wszystkich kategorii zorganizowanych na zbiorniku Gliniok-301 brało udział około 230 zawodników to jest około 47% członków koła. Największą popularnością cieszyły się zawody Otwarcia Sezonu 2009 brało w nich udział 55 zawodników później były zawody o tytuł Mistrza Koła w których brało udział 34 zawodników następnymi zawodami z dużym zainteresowaniem były zawody z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka w których to zawodach udział wzięło 33 adeptów sztuki wędkarskiej. Chciałbym nadmienić ,że w naszym kole prowadzona jest szkółka wędkarska z której wyłaniani są zawodnicy na zawody w dyscyplinach spławikowej i rzutowej . Zawodnicy biorący udział w zawodach w kategorii Kadet i Junior osiągnęli bardzo dobre wyniki w zawodach Okręgowych i Rejonowych. Cieszymy się z osiągniętych wyników i liczymy na to, że w przyszłości młodzi zawodnicy zasilą szeregi dorosłych wędkarzy .
Reasumując koło nasze w minionym sezonie zorganizowało szereg zawodów wędkarskich i imprez sportowych dla dzieci i młodzieży. To dzięki instytucją i osobą prywatnym ,którym na sercu leży rozwój wędkarstwa. Podziękowania należą się przede wszystkim Dyrekcji Zespołu Szkół Sportowych w Mysłowicach, firmie Scania Polska SA o/Katowice, Prezydentowi Miasta Mysłowice Panu mgr Grzegorzowi Osyra, Urzędowi Miasta Mysłowice a w szczególności Wydziałowi Kultury i Sportu jak i Wydziałowi Promocji, firmie Salon Fryzjerski „Henryk", firmie SKOK Mysłowice ,związkom zawodowym działającym przy KWK MYSŁOWICE , Komendantowi PSP w Mysłowicach Panu Krystynowi Bebło jak również wszystkim Strażakom z PSP w Mysłowicach,Firmie "IMPET"Systemy Meblowe oraz wielu wielu innym darczyńcom . To dzięki nim mogliśmy cieszyć się z ciekawych i fascynujących zawodów wędkarskich a dzieci i młodzież z możliwości atrakcyjnego spędzenia wolnego czasu z wędką w ręku. Ogólnie rzecz biorąc jako prezes koła jestem zadowolony z wyników sportowych osiągniętych przez naszych zawodników w sezonie 2009 i uważam ,że sport w naszym kole stoi na wysokim poziomie i chciałbym żeby tak było również w przyszłym sezonie czego życzę wszystkim zawodnikom.
Wreszcie przyszedł czas na ogłoszenie wyników „Wędkarz Sezonu 2009" w kategorii Senior
Zwycięzcy:
I miejsce i tytuł „Wędkarz Sezonu 2009" kol. Stefan Sorek 12 pkt
II miejsce kol. Janusz Kapica 13 pkt
III miejsce kol. Krzysztof Sorek 14 pkt
IV miejsce kol. Andrzej Adamczyk 15 pkt
V miejsce kol. Jacek Pudełko 16 pkt
VI miejsce kol. Marek Szulik 21 pkt większa waga złowionych ryb
VII miejsce kol. Józef Bartkowski 21 pkt
VIII miejsce kol. Grzegorz Jaromin 23 pkt
IX miejsce kol. Czesław Kucypera 24 pkt
X miejsce kol. Grzegorz Wojak 27 pkt

Zwycięzcy w kategorii Kadet
I miejsce i tytuł „Wędkarz Sezonu 2009" Michał Wojak 5 pkt
II miejsce Adrian Płaza 22 pkt
III miejsce Mateusz Rusnak 42 pkt

Zwycięzcy w kategorii Junior
I miejsce i tytuł „Wędkarza Sezonu 2009" Elwis Mendek 25 pkt
II miejsce Kamil Kocur 25 pkt
III miejsce Łukasz Lis 60 pkt

Zwycięzca w kategorii Młodzież
I miejsce i tytuł „Wędkarza Sezonu 2009" Marek Wojak 3 pkt
II i III miejsca nie sklasyfikowano


Gratulujemy serdecznie wszystkim zwycięzcą sukcesu w rywalizacji i wszystkim zawodnikom biorącym udział w zawodach wędkarskich i życzymy wielu sukcesów w przyszłym sezonie członkom naszego koła.


Z życzeniami TAAKIEJ RYBY zarząd Koła PZW nr 37 w Mysłowicach

 

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (3)

  • Lis Łukasz Data dodania: 10 lat temu Oceń: 1 + / -

    Kolego Romanie! ja sie w cale nie martwie!

  • S. Roman Data dodania: 10 lat temu Oceń: 0 + / -

    Kolego lisu3d nie musisz się martwić o swoją nagrodę. Nagrody będą wręczane pod koniec roku. Wszyscy, których to dotyczy zostaną poinformowani.

  • Lis Łukasz Data dodania: 10 lat temu Oceń: 1 + / -

    no nieźle ! czy dostałem jaką nagrode za to 3 miejsce w generalnej?

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Ilość odwiedzin