KU PRZESTRODZE

Komunikaty | 2012-01-01 | Publikujący: Koło PZW nr 37 Mysłowice

UWAGA WĘDKARZE !!!!!

Szanowni Koledzy Wędkarze na dołączonym zdjęciu przedstawiamy konsekwęcjie nie stosowania się do przepisów o wędkarstwie (źródło informacji Wiadomości Wędkarskie 1.2012)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze (5)

• osamark Data dodania: 8 lat temu Oceń: 1 + / -

Chore państwo, chorzy ludzie, zła ustawa i złe prawo. Kara odebrania czegoś dożywotnio nie pełni żadnej funkcji. Co teraz? Człowiek zostaje dożywotnim kłusownikiem. Bezsens! Szybko trzeba modyfikować ustawę. Za brak daty ? Kiedyś skończy się skargą do Strasburga. Państwo polskie znowu da ciała i wypłaci odszkodowania.
    Niewspółmierna kara do winy.

silesius

za brak wpisu odebranie dożywotnio karty, a za niewymiarową rybę chłosta na rynku w Krakowie ? dziwna gradacja kar. No ale jak ustawa jest tak skonstruowana to nie ma co się dziwić. Mandat ok, tu rację ma "jacekjak" ale pozostałe kary ?, poza tym, jak mozna 2 razy karac za to samo ? Kara finansowa jest, to dlaczego zabiera mu się kartę wedkarską ? Jakby po każdym mandacie drogówka zabierala dozywotnio prawo jazdy, to w tym kraju nie bylo by samochodów na ulicach. Jestem za karaniem kłusownikow, i innych złodziei, ale nie wrzucajmy wszystkich do jednego worka. Co innego wpis w rejestr, a co innego kradzież.

memarcin1984

To jeden z wielu przykładów jak działa nasze prawo
    - ciekawe czy kłusownik tez dostał by 200zł od sądu rejonowego w Krakowie.... i do depozytu kartę chyba rowerową. Kara nie współmierna z czynem. pozrd.

• Hellspawn_PGAC Data dodania: 8 lat temu Oceń: 4 + / -

hellspawn_pgac

Moim zdaniem kpina. Chyba ktos byl nadpobudliwy, oglaszajac wyrok :) swoja droga - jak za brak wpisu ma byc dozywotnio odbierana karta, to co czeka klusownika, ktory laduje szarpakiem?? Przesada i brak rozgraniczenia szkodliwosci czynu. Polskie absurdy prawne cdn! pozdrawiam!

jacekjak

jak to odebrali mu "trwale kartę wędkarską", co on narobił jeszcze..?, aż tak ciężko kłusował - nie robiąc wpisu? Na tvn turbo widziałem że złapali kierującego pojazdem bez papierów i pozwolili dowieść je znajomemu i po sprawie inaczej byłby poprostu mandat i sprawa do wyjasnienia czy je wogóle posiada. Ale zabierać za to papiery, że się nie pamiętało? Nie jest napisane przecież, że miał nie wymiarowe ryby czy inne historie. Mandat powinien być 200,- i zgoda. Inaczej to jakieś absurdy jeden za drugim.